Menemen Philips Servisi 0232 345 94 94

İZMİR

Menemen Philips Servisi Firmamız İzmir’in Menemen ilçesinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Philips markalı ürünleri televizyon gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde televizyon ürünlerinizden herhangi birinde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya yukarıda bulunan biz sizi arayalım adlı formumuzu doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

2. Philips Çağrı Merkezi;

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastan, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce,  bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

3. Philips Tamir Süreci;

Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Philips markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

4. Menemen Philips Servisi Garanti;

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur.

Menemen Philips Servisi 0232 345 94 94

O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerindeki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 6 ay  için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 6 ay kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 6 aylık garantiyi sunuyoruz. İzmir Menemen  Philips teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 0232 345 94 94 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.


Etiketler;

İzmir Philips servisi, Philips servis, Philips servisleri, Menemen Philips servisi, izmir Menemen Philips servisleri, Menemen servisi, Philips servisi, Menemen klima servisi, izmir Philips klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası, fırın servisi, izmir Menemen Philips teknik servis, Menemen teknik servisleri, Philips servis telefonu, Philips telefon numarası, Philips Menemen merkez servisi, Philips Menemen buzdolabı servisi, Philips Menemen klima servisi, Philips izmir Menemen fırın servisi, Philips izmir Menemen çamaşır bulaşık makinesi servisi, izmir Philips teknik servis telefonu, izmir Philips teknik servis telefon numarası

Menemen Philips Televizyon Servisi

Share this

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Phone icon
Philips ARA
Servis Merkezi
WhatsApp icon
Whatsapp İletişim